Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlý štart Pc po OC

Zdravim po OC hlavne po zvýšení napätia mi počítač zle nabiehajúceho. Zapnem štart nabehne fany sa roztočiť zhasne a po 4 sekundách nabehne a ide normálne. Keď stiahnem OC nabiehajúceho normálne. Zostava 4930k Asus deluxe 79 2x Titan X Maxwell disky osvetlenie fany zdroj evga 850 bq? Za odpoveď dakujem

Už som zopár cpu pretaktoval nemaj strach. Začne to robiť aj po minimálnom zvýšení napätia 0.05. urobí to len keď zdroj vypnem a opätovne zapnem. Keď je pod napätím všetko v pohode. Occt 1.5 hod v pohode. Mám podozrenie na slabý zdroj. A poprosím nemám záujem o blbe odpovede ale o pomoc