Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkci update

Dobry den, potreboval bych radu, musel jsem delal na notebooku s windows 10 obnovovani systemu z usb a zjistil jsem ze se mi nedaji stahnou aktualizace ani manualne, ve windows update stale vypisuje ze se ceka na restart, nedaji se stahnou ani v HP support assistant(notebook je HP).Prosim jem ni neradte ze musim znova delat dalsi obnovovani systemu windows, to ten notebook hodim rovnou o stenu.

Repete, čistá inštalácia z bútovacieho ext.média z ISO W10, lenže na zmazaný systémový oddiel nástrojom Diskpart - Cleaan - format NTFS - MBR.

Robota cca na 45 minút pri lenivom HW šunte.