Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční bluetooth a omezena wifi

Ahojda, prosim poradte mi. Mam notebook HP PreBook 4540s (64 bit), windows 8.1. Poridila jsem si bezdratova sluchatka a potrebuji je pripojit pres bluetooth k notebooku. Predtim jsem to neresila, protoze jsem bluetooth nepotrebovala, ale vim ze uz nejakou dobu se mi v dolni liste nezobrazuje ikonka bluetoothu. Prosla uz jsem vsechny pruvodce a napovedy, ktere mi radily, jak to vyresit, ale nic mi nepomohlo. Ani instalace novych ovladacu k bluetoothu. Nekde jsem cetla, ze to dela tato verze win 8.1. Ale co s tim ted. Taky mam ten problem ze se mi sama vypina wifi. Normalne carky mam, ukazuje to i ze jsem pripojena, ale internetovy prohlizec chrom mi proste rika, ze pripojeni bylo preruseno a pod tim je jeste, ze byla zjistena zmena site. Obcas mi wifi i ukazuje omezeno kdyz se tam podivam, jestli je wifi pripojena. Staci pouze odpojit a znovu pripojit wifi a pak uz to jde. Jenze to dela opravdu casto a uz me to dost otravuje. V nastaveni jsem i dala aby se sama kvuli uspore baterie nevypinala, ale to taky nepomohlo. Je to dlouhy dotaz, ale budu rada za jakoukoliv odpoved. Dekuju moc :)

TED JSEM ZJISTILA ZE BY MOHL BYT PROBLEM S OVLADACEM --Ralink bluetooth PCle Adapter. Jenze ja jsem schopna nastahovat vsechno, jen ne to spravne. Poradi mi nekdo kde to stahnout prosim? Pro muj nb a win :) Primo odkaz by byl super :) dekuji

Poradil mi to jeden známý, který o sobě tvrdí, že tomu rozumí, tak jsem myslela, že to nic špatného není .. naopak to dost používám k odinstalaci atd :) Proč je to teda špatné? Asi mi je dost jasné, že to trochu zatěžuje ten pc... jinak ráda si nechám poradit od někoho, kdo tomu opravdu rozumí :)
Když to tedy odinstaluji, tak co mi bude aktualizovat ovladače?

Driver booster =

v 50% malware (škodlivý software), resp. je to 100% lebo to škodí, ale ako priamo sa za malware nepovažuje.
v 50% rozdrbávač systému, spôsobuje BSOD, pokles výkonu, prípadne nefunkčnosť niečoho (napr. Wifi)..

Adwanced System Care =

90% rozdrbávač systému (horší od neho už len CCleaner (rozdrbávač systémových registrov))
10% zbytočný software, to čo zvláda správne tak to je implementované i priamo v OS, takže zbytočnosť 2x mať "stejnú" vec.