Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se přihlásit do Windows 10

Dobrý den, mám problém a chtěla bych vás poprosit o radu. Mám notebook HP, ani ne rok starý s Windows 10. Když jsem dnes poprvé zapla notebook, objevila se mi tam klasický úvodní obrazovka s časem, ovšem když jsem klasicky klikla, abych mohla zadat PIN, čas samozřejmě zmizel, ale místo toho, aby se objevilo políčko pro zadání PINU mi zůstala jen prázdná obrazovka... Moc děkuji za odpověď

Jde nastartovat do nouzového režimu?
Jde se v nouzovém režimu přihlásit?
https://365tipu.cz/2015/08/12/jak-restartovat-windows-10-do-nouzoveho-rezimu-safe-mode/

Další možnost je pomocí nástroje v rozšířeném spouštění vrátit poslední funkční konfiguraci, případně se vrátit před aktualizaci.

Jako další možnost je použít Windows media creation tool, stáhnout tvou verzi Windows 10, nabootovat a nechat přeinstalovat se zachováním souborů a aplikací. Pokud to nepomůže, tak jen se zachováním souborů, ale budeš muset znovu nainstalovat programy