Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeformátování úložiště z Androidu pro Windows

Ahoj, naformátoval jsem datové úložiště v androidu, teď bych chtěl znovu toto úložiště naformátovat pro data z PC. Z 8 GB vidím jen malý systémový oddíl, zbytek je pro PC nečitelný.
Bezúspěšně jsem zkoušel acronis. Co s tím ? Je to teď navěky úložiště použitelné jen pro android ?

Jestli se tomu da rozumet tak, ze mas na flashce vic oddilu, tak Windows (nevim teda jak Win10) vidi jen 1. oddil. Musis stahnout live CD linuxu treba Ubuntu a v nem odendat vsechny oddily pres gparted, potom to ve Windows naformatujes a bude to OK.