Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Studentský notebook

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký notebook bych si mněl koupit. Jsem student a chtěl bych ho hlavně do školy. Chtěl bych ale aby se má něm nezasekaval internet aby na něm jek v pohodě Microsoft Office atd.. Díky

Jakoze ten notas, cos dal odkaz je slabej jako kazdej v teto cenove kategorii. V realnem pouzivani, chce clovek internet a office zaroven, k tomu tam spusti nejakej mp3 prehravac a je to zasekany. Skoro bych pri tak malem cenovem limitu radeji uvazoval o nejakem repasu nebo zvysit limit.

To je pekná hlúposť čo si práve povedal, ale neriešim radšej:)
len pár veci, ak to bude práca na office, tak nič nebude sekať
- 4GB je úplne dostačujúce na prácu s Office, či filmy...
- 4 jadrá, ktoré sú pomalšie, ale žiadne záseky pri takejto práce nie sú.
- SSD len doplní rýchlosť.
Ten notebook plne postačuje na tú prácu, ktorú potrebuje, ale tieto kecy ma už nebavia.

Jak komu. Nekdy si uzivatele predstavujou stejnou rychlost jako ma na notase soused, ovsem ten ma notas treba za 15K. Pak jsou zklamany. A neni to jen o hardwaru, ale ten displej bude taky zuzo, na seriozni praci opravdu parada. :-/

Je to študentský notebook, ktorý bude slúžiť na základne veci. Určite si nepredstavujem, že na tom bude strihať videa, či hrať náročné hry, ale na základnú prácu, alebo na pozeranie videíí maximálne v 1080/60fps plne postačuje. Pri práci office žiadne záseky nemusí čakať. Mám starý notebook, ktorý mám na prácu je tam nejaké Core 2 Duo a 4GB RAM a 64GB SSD, tak záseky nemám žiadne. ps: (Samozrejme videa pri 1080 mi už sekajú, čo je za následku staré Core Duo)

Je to vlastně úplně jedno s tímto rozpočtem a využitím. Je třeba mít spíše jasno v tom, jakou velikost, jestli num. klávesnici nebo ne atd. S Officem problém nebude a s internetem také ne.
Sám tahám archaický přenosný psací stroj Acer Aspire 3634 vyloženě jen na Office. Tím ale nikoho nechci navádět, aby si koupil 15 let starý stroj - je to jen tak pro srovnání ;-)