Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet Acer Iconia Talk S A1-734 - nelze stáhnout aktualizace

Nedávno jsem zakoupila tento tablet. Nepodařilo se mi však vyřešit problém, kterým je nemožnost stáhnout aktualizace. Tablet nabízí 128 MB aktualizací a objevuje se tato hláška: je k dispozici nová aktualizace systému (128 MB). Pro stažení a aktualizaci vašeho zařízení je nutné síťové připojení. Může to znamenat další poplatky požadované poskytovatelem služeb. * vylepšuje stabilitu systému * vylepšuje kompatibilitu aplikací. Kliknu na stáhnout a nic se neděje. Nabídka zůstává stále na displeji, dám-li připomenout za hodinu, situace se opakuje. Zkoušeno přes WIFI i LTE se stejným (negativním) efektem. Mohl by mi, prosím, někdo poradit, co s tím?

Díky za odpověď. Ono je to ale tak, že se aktualizace vůbec stahovat nezačne. Problém je v tom, že tablet nereaguje při kliknutí na možnost stáhnout nyní a problém nelze vyřešit ani při použití možnosti stáhnout později, protože i za hodinu je nutné použít nabídku stáhnout nyní, kdy však dojde pouze k prokliknutí, tedy i při opakovaném kliknutí zůstává nabídka v původním stavu a nepokračuje se dál. V manuálu jsem nenašla nic, co by nasvědčovalo nějakému specifickému způsobu při stahování aktualizací.