Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se vypnul a nešel zapnout

Zdravím,
Včera večer jsem pracoval na PC... Nebylo to nějak nic náročného, mám pocit, že jsem si zrovna jen projížděl něco na internetu a počítač se z ničeho nic vypnul. Nebylo to tak, že by najednou zhasl, ale ještě napsal takové to "Vypínání" a až poté se vypnul. Pak když jsem ho zkoušel zapnout, tak spouštěcí tlačítko nefungovalo. Když jsem vytáhl a zase zapojil napájecí kabel, tak se počítač asi na sekundu rozsvítil jako kdyby vše mělo být v pořádku, ale hned se zase vypnul. A dokud jsem neodpojil nebo nevypnul zezadu napájení PC, tak měl tendenci se přibližně po pěti minutách na tu sekundu zapnout a opět zase vypnout. Dnes ráno jsem počítač spustil a vše funguje bez problémů nebo alespoň žádný problém nevnímám. Proto bych se chtěl zeptat, mám s tímhle něco dělat nebo to prostě nechat když už je to teď v pořádku a popřípadě co to mohlo způsobit? Předem Děkuji za všechny odpovědi.

Zalezi, jak moc si pocitace cenis, muze a dokonce bych to povazoval za pravdepodobne, odchazet zdroj a az to odejde na tvrdo, tak sebou muze vzit i dalsi komponenty pocitace. Pokud nemas moznost si sam pujcit nahradni zdroj, tak bych to dal do servisu nebo koupil preventivne jiny zdroj ikdyby se nakonec ukazalo, ze to zdrojem neni.

Mé PC je siroky pojem, kdyz dojdes do garaze a reknes neslo mi nastartovat auto, také ti nikdo nebude rozumet.
Mohlo jit o nejaky automatizovany UPdate Firmware|BIOSU.
[TiP] ~ Vice zobrazi 'spravce udalosti'
* Pro nahlednuti do spravce udalosti stiskni klavesy :WIN+R a napis eventvwr.exe, polozka events windows

V těch událostech mám každou chvíli tu samou chybu... Dnes v 9:35... 9:46 atd ... Včera v tom čase kdy se vypnul byla ta samá chyba...

Nastavení oprávnění specifické pro aplikaci neuděluje oprávnění Místní Aktivace pro serverovou aplikaci COM s identifikátorem CLSID
{D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160}
a APPID
{9CA88EE3-ACB7-47C8-AFC4-AB702511C276}
uživateli Martinvojtisek\Martinvojtisek99 (SID: S-1-5-21-148417036-3460023875-3245303908-1000) z adresy LocalHost (pomocí LRPC) běžící v kontejneru aplikací Není k dispozici – SID (Není k dispozici). Toto oprávnění zabezpečení lze změnit pomocí nástroje správy Služba komponent.

Zakladní deska: ASUS Z77-A
Procesor: Intel Core i5-3570K 3.40 GHz
Paměť RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR3 1866MHz
Pevný disk: Western Digital Blue 1TB
Grafická karta: MSI R9 270 GAMING 2GB
Mechanika: ASUS DRW-24F1ST černá
Zdroj: FSP Fortron FSP500-60GHN 500W

Ještě dodávám specifikace... A PC je přibližně 3 roky starý