Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce mi nacitat windows

Zdravim, vedel by mi niekto poradit preco mi nechce spustit, Ani nainstalovat windows a Ani pustit do recovery? Vypise mi to tento error, zobrazi sa iba na stotinu, Unmountable Boot volume..a ked sa uz dostsnem ku instalacii, Tak mi pyta cdkey ktory nemam, lebo som ho nedostal ku notebooku..notebook je lenovo b50

Čím, akým nástrojom si zamkol disk prípadne zašifroval systémový oddiel? (V Bios?)

Stiahni si nejaké distro live Ubuntu, z ISO sprav bútovacie médium na fleške ktorým sa dostaneš k HW prípadne k dátam na disku. (Ak nie sú šifrované).

Zrejme bude nutné zmazať prvý sektor (Diskpart-Clean) s novým formátom NTFS a čistou inštaláciou Windows z ISO v prípade, ak nedokážeš odomknúť údajne zamknutý disk.