Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stále běžící externí disk

Zdravím. Prosím o pomoc. Běžel nám počítač s puštěným filmem na externím disku a bohužel to proběhlo s baterkou úplně do mrtě a externí disk má asi pocit, že i když se to vybilo, tak jakože pořád jede, takže když to znovu připojím do televize nebo do počítače, tak to externí disk nenačte nijak, protože furt běží. Disk nemá vlastní nabíjení přes adaptér, má nabíjení pouze přes USB, co teď s tím? Jak ho vypnout, aby se zase začal načítat? Děkuji..

tak to externí disk nenačte nijak, protože furt běží...Jak ho vypnout, aby se zase začal načítat?

Ako moze externy disk stale "bezat"? Odpojis ho a vypne sa. Problem je aky, disk v PC nevidno ani v sprave diskov alebo sa len zmazali udaje na nom?