Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zprovoznit u UPC aby fungoval Internet i TV současně.

Dobrý den,
mám internetovou přípojku od UPC se dvěma odbočkama. Potřebuji zprovoznit aby mi fungoval internet i televize. Když dám koax do levé zdířky, televizní signál mi to v TV nenaladí. Koupil jsem si kabel Koaxial typu F (snad je to ten správný)
V odkazu je fotografie intrnetové přípojky, odkud by mi to asi mělo fungovat.
Děkuji za váš čas

https://ctrlv.cz/zIwf

Toto mi právě přišlo z jejich poradny:

'' jestli má přípojka dvě odbočky, je jedna na TV a internet a druhá na rádio. Pro využívání obou služeb je potřebná rozdvojka do levé zásuvky. ''

Nemáte někdo tušení, jakou rozdvojku maj na mysli?:D Děkuji

A to mas jeste analog TV nebo digital?

Bych rekl, ze u digitalni je jen jeden koaxial, kterej vede do modemu a z modemu si rozvedes internet do pocitace, televizi do mediaboxu a z nej do TV a pripadne jeste telefon od UPC jde taky z modemu.

Edit: Vychazim ze schema zapojeni UPC, sam mam jen internet. Nasi to maji u Centria take tak.

No mám dva dny novou televizi, asi digital, v tv je dírka jak na starou analog antenu tak na satelitní (stejná zdířka jako v UPC přípojce). Nechci žádnou další jejich krabičku :D Chci využívat jen jejich základní balíček. Ono TV mám jen kvůli blížícím se Olympijských hrách :D To nejde napojit jednoduše z přívodní zdířky do TV aby to fungovalo?
Děkuji:)

No nevyberieš si, buď UPC a ich ponuku, alebo konkurenciu Orange, Telekom a iné. Rozhlas aj tak asi nikdo nepočúva cez UPC. A reklama je všade, mimo HBO o pod. Ale aj HBO nestojí za veľa, stále dokola to isté. Ešte že nie sme odkázaný sedieť len pred TV.

Takhle sem to nemyslel mám set top box a do něj kabel rádia/tv grátis co se přepíná na Tv,jenže pak je ten coax na rádio a tam naladíš úplně jiný stanice a o hodně víc jako Valc 1.2.3 apod dle gusta,ve třetím je net do modemu.Takže právě mě nesedí ty dvě zdířky jenom a že to rádio vypustili.