Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka hraju prilis potichu

Nazdar,

kedysi som kupil pouzivany mobil, ku ktoremu boli v tej dobe vcelku drahe sluchatka Monster Beats URbeats. Telefon sice fungoval roky bezchybne, ale sluchatka, ktore som nedavno nasiel kdesi zalozene, hraju tak potichu, ze i pri max hlasitosti je pocut sotva sepot. Skusal som ich aj na inych mobiloch, aj na notebooku a vysledok vsade rovnaky. Sluchatka su 100 percent original co bol priamo pribaleny k telefonu. Na pohlad na nich nevidim najmensie znamky akehokolvek poskodenia. Kable aj koncovka vyzera bezchybne, viete niekto cim to moze byt? Rad by som ich skusil nejak opravit, ak by to bolo aspon trochu mozne.

Sluchadla hraju tak, ze bezne ich vobec nepocut, pri maximalnej hlasitosti je to tak sotva ako jemny sepot. Skusal som ich na 3 roznych telefonoch a notebookoch. Chyba je urcite v nich, od prveho momentu co som ich skusil, tak hraju takto mizerne.

nebola to tá urbeats HTC edícia ? tá bola odporovo a výkonovo prispôsobená na vybrané modely HTC telefonov a tieto slúchadlá nemajú okrem výrobcu viac menej už nič spoločného s plnohodnotnou verziou Monster Beat URbeats slúchadiel.......niekedy nieje úplne jedno či je slúchadlový výstup a slúchadlá 16/32/64/300/600 ohmov....