Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pre návrh interiéru s možnosťou zobrazenia v 3D

Zdravím,

Prerábam si byt a a hľadám bezplatný program v kotorm by som si mohol do detailu znázornit interier v 3D zobrazení a dal by sa don postahovavat dasi nabytok zo stránok aby som mal predstavu ako to bude vyzerať... Skúšal som Sweet home 3D ale nedá sa mi tam stiahnuť kopa nábytku o ktorí som sa pokušal aby som si to zostavil a zároveň mi tam dost chýba strop ktorí sa tam nedá dať a znázorniť..A na záver je pre mňa dosť velke minust to ze sa tam neda spravit poschodie aby som si to mohol namerať..

Nepozná niekto nejaky program cez ktorí by sa tieto všetky veci dali spraviť ?

Změna kategorie, původně: Programování
Předpokládám, že sis ten program nechtěl vlastnoručně naprogramovat? (host)

môžeš skúsiť ikea home designer a podobné,pokial chceš niečo na úrovni,to už aj niečo stojí,napr. Arcont LT,Imsi Floorplan 3D/Floorplan Suite/free verzia je pomerne obmedzená a oproti Sweet Home nič navyše neprináša/ a spol,tie už umožňujú konštrukcie na poloprofi/profi úrovni,zdarma je to všetko viac-menej na úrovni Sweet Home 3D,alebo môžeš skúsiť BRL-CAD,Cadvance/zdarma za registráciu,treba platný email na zaslanie odblokovacieho klúča/,Open FX,ale to sú už programy,ktoré sa kedysi predávali ako profesionálny software,tomu aj zodpovedajú aj ich možnosti,dnes sú free pre bežného smtelníka,ale zasa sa budeš s tým učiť niekolko týždňov,možno mesiacov robiť,aby si vôbec niečo rozumné spravil,ale sú zasa zdarma a na úrovni profi,takže nieje problém v nich robiť,čo Ta napadne bez akéhokolvek obmedzenia....

Ja som hľadal niečo nie príliž zložite aby som si tam jednoducho spravil mieri a pridal nábytok ktorí mám v pláne tam dať len v presných rozmeroch aby som mal predstavu...Zase nemám v pláne sa s tým nadrapovať mesiac :) a hrať sa na profíka čo som neni...Ale za skúšku nič nedám.

Dakujem