Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizacia ovladačov

Dobrý deň, potrebujem poradiť ktoré ovládače inštalovať. Mám notebook ASUS X555LN_162D

i5 / win 10 64bit HelpDesk_Download

Neviem ktorý z ovladačov k wireless/lan nainštalovať pretože ich tam je viacero. V podsekcii ovladačov pre WIRELESS je jeden od realteku a druhý od Qualcomm Atheros.
v spravcovi zariadení/sietove adaptery mam toto:
BROADCOM 802.11n network adapter
REALTEK PCIe GBE family controller

od broadcom tam ale nič nieje, čiže mam inštalovať len ten od realteku a od qualcomm nie?

to označenie by som tiež rad vedel ako to vlastne je.

moj procesor:
Name Intel Core i5 4210U
Code Name Haswell ULT
Package Socket 1168 BGA
Technology 22nm
Specification Intel Core i5-4210U CPU @ 1.70GHz

a na stranke asusu je možnosť:
lx-5xxxxU
lx-4xxxxU

ako to teda je ktorá možnosť patrí k mojmu HW?