Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace elektronické licence se zpožděním

Zdravím,
zvažuji koupi notebooku a na Alze se teď dá koupit velice levně MS Office, brzo bude vyprodáno. Je možné si elektronickou licenci nějak stáhnout třeba na flash disk a instalovat to teprve až budu mít ten počítač? A nebo mám smůlu a musím to stáhnou tím počítačem, na kterém to chci mít?
Dík za odpověď

Asi myslí tohle
Pro tazatele:elektronicke-licence-microsoft-art5900.htm

Vaše elektronické licence a samotné programy jsou trvale uloženy ve vašem Alza účtu, kde je budete vždy mít pěkně po ruce. Přístup k účtu je pomocí e-mailu, proto doporučujeme použít váš hlavní e-mail a před koupí zkontrolovat jeho správnost.
Abychom vám zajistili dlouhodobý přístup k elektronickým licencím, potřebujeme při nákupu vaši registraci. Licenci tedy nelze zakoupit anonymně.