Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovovaci frekvence u monitoru

Zdravim koupil jsem si novy monitor, BENQ G70 Series, vse je ok, nainstaloval jsem i nejnovejsi ovladace na grafiku rovnou z nvidia.com, ale jedine co nechapu je ze nemuzu zmenit Hz v control panelu..
v nvidia control panelu mam na vyber jenom 59hz a 60hz, vic ne.. jak je to mozne?.. urcite bych chtel vice.. Diky za odpovedi.

Geforce GTX 960 4GB
AMD FX 6300
16GB RAM
Windows 10 64bit
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Geforce GTX 960 4GB
AMD FX 6300

Jestli jde o hry, tak se stejne s touhle sestavou nad 60FPS nedostanes.

Jinak 60Hz je standard. Pokud se ti obraz zda blby, tak je to kvuli te redukci HDMI-VGA. Problem je v tom, ze LCD monitory jsou digitalni a digitalni konektory jsou HDMI, DVI-D a DisplayPort. Zatimco konektor VGA je analogovy a pro prenos obrazu do LCD se nehodi, musi se obraz dvakrat konvertovat.