Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levneiphony.cz Quikset-recenze, rady, zkušenosti

Zdravím, plánuju si objednat iphone 7 a rozhoduji se mezi dvěmi obchody levneiphony.cz a Quikset. Oba obchody prodávají použité telefony a proto bych u obou chtěla kategorii A, což by měly být skoro nové telefony. Ale bojím se, protože přece jenom ty ceny jsou podezřele nízké.Nejsem si jistá, jestli to je originál a jestli s tím nebudou nějaké problémy, proto se chci zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti a recenze, děkuju

na tie ich označenia A,B si treba dať pozor,v cenníku sú pri položke "kvalita"A a B uvedené záručné doby 12 mesiacov,vo vysvetlivkách je u kvalitatívnych stupňoch A,B uvedená záruka 14 dní a záruka 12 a viac mesiacov je len u A+,osobnú skúsenosť s týmito obchodmi nemám,ale už len tieto nepresnosti svedčia o niečom....v podstate sa dá poradiť len to,čo tu už odznelo v predošlom príspevku,pri takýchto názvoch obchodov radšej prchať preč.....

Auikset nebrat-reklamace u noveho ne pouziteho telefonu-naprosto katastrofa.Sumeni pri toceni videi a baterie spatna-nevyrizena reklamace.Nefunkcnost doteku-napraskly didplej pri prenosu v kabelce-vraceny telefon-displej ma cary po cele plose a praskli displej s vypadanymi ulomky skla.Prej mechanicke poskozeni spotrebitele.Jen okradajk lidi