Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet od UPC - chyba ověření

Zdravím,

dnes nám byl zapojen internet od UPC. Postupoval jsem podle návodu až do bodu kdy jsem se měl poprvé připojit pomocí štítku se jménem a heslem. To ale bohužel nejde. Prý není správné heslo. Přitom jsem si 100% jistý, že název i heslo je správné. Zkoušel jsem to vícekrát.

Nevíte někdo co s tím? Díky.

Ne u UPC to tak není. Uživatel a heslo (náhodná změť písmen a číslic - bacha rozlišují se velká a malá písmena!) se najdou v návodu k použití, nebo nalepené na štítku vespod. Jestli heslo nefunguje, někdo do toho rejpal. Pak pomůže totál reset podle návodu k použití.

admin-admin slúži len na administráciu routeru, cez webové rozhranie. V prvom rade musíš zaregistrovať svoj pc podľa návodu: Neviem ako v česku ale u mňa je to nasledovné: Otvorím web.prehliadač, do adresného riadku zadám chello.upc.sk (bez www) otvorí sa stránka a tam zadám heslo a meno. Odsúhlasím údaje a to je všetko.