Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem torbrowser a youtube

Zdravím, potřebuju poradit s torbrowserem který mě nechce pustit na youtube nebo spíš naopak. hází to hlášku:

About this page

Our systems have detected unusual traffic from your computer network. This page checks to see if it's really you sending the requests, and not a robot. Why did this happen?

IP address: 217.182.168.178
Time: 2018-02-01T09:17:56Z
URL: https://www.google.com/search?q=abc+youtube&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

Potřebuju to jen na youtube a takové stránky jako je třeba FB protože škola kontroluje pohyb po internetu a mě se to nelíbí.. nekopukám na nějaké fekál stránky ale youtube a nechápu proč to kontrolujou..

Pokiaľ si na školskej sieti, táto nie je určená na nejaké súkromné pozeranie YT a lietanie po Knihe ksichtov.
Takže škola si len chráni svoje - pretože MUSÍ platiť za pripojenie, za prenesené dáta. A ty zneužívaš ICH sieť na SVOJE súkromné účely. Aj keby si použil TOR browser - budeš "anonymizovaný", ale kontrola školskej siete i tak zistí neznámu aktivitu a bloknú ti úplne prístup. Prípadne, ak to majú riadne právne ošetrené - môžeš i zo školy poletieť.

správce sítě zaznamenává v kolik a kde jste byli z důvodu to že se na ostatních školách dopouštějí podvodů třeba na aukru atd... mě jde jen o to si pustit youtube nebo facebook aniž by na to přišel správce sítě jinak učitelka sedí za mnou a vidí co dělám a je jí to šumák pokud mám hotovo