Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB klávesnice nejde po načtení windows 10

Dobrý den,
reinstaloval jsem stolní pc od společnosti hp, po přeinstalaci mi naskočí tabulka vítejte a ať si vyberu jazyk + zemi, jenže v ten moment mi přestane fungovat klávesnice a myš. V biosu funguje, když vložim bootovací disk/usb tak taky, ale jakmile naskočí windows 10 tak přestane. Stolní pc bohužel nemá ps2 porty. Zkoušel jsem 3 klávesnice usb a 4x myš na usb, vše přestave fungovat po naskočení windows. Neví někdo jak bych tento problém mohl vyřešit? Třeba pomocí cmd? nebo nějakého externího nainstalování ovladačů?

Děkuji

Skontroluj si v BIOSe, či máš USB povolené: všetko pre USB daj na Enable.
Po nábehu BIOSu a odovzdaní (aj pri inštalácii) sa odovzdáva riadenie práve Windows (aj pri inštalácii) - a pokiaľ BIOS nemá nastavené USB na Enable - neodovzdá riadenie pre USB porty.

(Ak sa mýlim - opravia ma)