Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojeni tabletu k pc

Zdravím, potrebuji pripojit tablet k pc. Po pripojeni mi najede okno MTP media Player s otazkou co chci delat, s nabidkou windows media player, adobe bridge cs6, neprovádet zadnou akci. Žádne složky nebo ták. Poraďíte mi prosím jak se dostanu dovnitř?

Aha - potřebuješ rozchodit v pc sítovou kartu a drivery máš v tbl. No já občas používám toto https://www.alza.cz/oem-kabel-usb-a-f-micro-usb-m-20cm-d368061.htm - dají se koupit i levnější - záleží od prodejce. Ten micro usb vrazím do tbl a na druhou stranu dám flashku. Potřebný ovladač k pc přeneseš pak z tbl na flashku a flashku pak s drivery do pc - nainstaluješ a finito. 8-)

P.S.: Mnohdy pak z flashky aji čučim filmy na tbl.