Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB Tuner Aver TV TD310

Ahoj,

mám dva tunery.
Aver TV TD310 a Aver TV Hybrid A828 Volar.
Používám software AVerTV.

Když zapojím první jmenovaný tuner, nenalezne mi nejdůležitější multiplex, na kterém vysílá Nova, Prima, Barandov a Prima Cool. (Ostatní stanice ok)
Když zapojím druhý jmenovaný tuner, tak to jede bez problému včetně uvedených stanic!

Domnívám se, že tímto jsem potvrdil hardwarovou závadu. Můžu to jít vyreklamovat?
Dané stanice to nenaladí, ani když frekvenci zadám ručně (na prvním).

První jmenovanou kartu jsem zakoupil dnes u skřeta.

Jaký je váš názor?

To je dobra pripomienka, kludne to moze byt tak ze novy tuner ma zrejme iny hw a moze byt napr. citlivejsi na prebudenie, takze sice funguje ale na danom kanale je mozno az prisilny signal a tuner potom na nom nic nenaladi. V takomto pripade by pomohol utlmovy clanok.