Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodny kabel na internet (metalicka linka)

Caute chcem vas poprosit o radu aky spravny kabel na internet zvolit. Vec sa ma tak ze mam dotiahnutu metalicku linku do stareho domu. A odial chcem v zemi potiahnut kabel cca 80m do noveho domu. V starom dome mam krabicku od T-comu s R11 konektorom. Kedze ho chcem zakopat rad by som bol aby ten kabel niekolko rokov vydrzal v tej zemi. Poprosim o link ktory presne by sa tam hodil alebo aspon jeho presny ciselny popis.

Dakujem vopred za radu.

A nie ten kabel tenky? predsa len chcem aby tam nieco vydrzal. Ano bude v chranicke ale ked som ten kabel drzal v ruke tak sa mi nezdal moc odolny. A v starom dome internet nebude. Ide o to ze u noveho domu nie je telefonny stlp tak to musim riesit takto.