Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kancelářské PC + monitory

Dobrý den,

potřeboval bych výkonné kancelářské PC. Našel jsem 3 měsíce starou sestavu od M-Pol: basket.php?items=_3Q22013R4W013MA3013PLJ012ZHT011O1X012U0K0137OJ01. Něco takového bych si představoval, jenom bych chtěl ten procesor vyměnit za nějakou i3 a doporučit k této sestavě dva monitory na běžnou kancelářskou činnost. Případně jestli by jste něco za ty 3 měsíce neaktualizovali z toho seznamu.

Předem díky

Poznámka:
Procesor lze zaměnit za i3 7100, ovšem získáš jen o necelých 10% rychlosti/výkonu navíc, ale je o 900,- dražší, takže cena/výkon je na straně Pentia.
(oba mají 2 jádra/4 vlákna, stejnou IGP a TDP, jen frekvence je u i3 o 300MHz větší)

Děkuji, projednám to s uživatelem, jestli mu to za to stojí. Ještě poslední věc, je mi jasné, že 270 GB SSD nevyužije, šlo by doporučit nějaké jiné a levnější (myslím, že 120 GB by mohlo stačit) SSD?

Edit: Půjdou připojit dva monitory najednou?

Omlouvám se, že ještě otravuji, ale úplně poslední věc - není v té sestavě zbytečně drahá paměť RAM oproti ostatním komponentům? Nešlo by doporučit buď nějakou DDR3 nebo DDR4 s menší frekvencí?

Moc děkuji a slibuji, že je to poslední dotaz.