Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No signal na monitoru

Zdravím mám problém, koupil jsem si nový procesor AMD Athlon X4 880K a vyměnil jsem ho za starý, jenže po nainstalovaní nového CPU jsem zapl PC, CPU fan jede, i grafika se roztočí ale nemám signál na monitoru ( černá obrazovka).
Prolezl jsem internet a zkusil snad uplně všechno.
Stisknout tlačítko pro zapnutí PC a držet stlačené po dobu 30 s.
Přeházet ramky
Vyzkoušel jsem jinou GF, zdroj.
Resetovat BIOS přes jumper
Díval jsem se i na piny na procesoru, jestli jsem nějáký omylem neohnul a jsou v pořádku.
Napíchnout monitor na graficky čip na zakladní desce.
Nic nepomohlo, tak bych se chtěl jen zeptat, je můj dojem spravný, že je mrtvá deska?
Bedna:
mobo: gigabyte f2a88xm-hd3 (rev. 3.0)
ram: 8gb ddr3 1600mhz
gf: asus HD 5850 1gb ddr5
zdroj: CoolerMaster B2 series 500W

Bud si nieco zapojil blbo, alebo si nieco znicil.
Overit sa to da doskou na stole napojenou len na zdroj, nezabudnut zapojit aj 4pin napajanie CPU, 1RAM, a nasledne clear cmos a zapnut zdroj, skratovat piny PWR_BTN, kukat na pripojenej klavesnici ci funguje numlock. Ak funguje tak PC funguje.
Ak nefunguje tak poriadne skontroluj paticu CPU a oba CPU ci si tam neznicil nejake piny apod. Dufam ze si tie CPU orientoval spravne.

Ano dával jsem je tam správně.
Čekal jsem třeba, po zapnutí deska vždycky pipla.
Četl jsem i v manuálu, že různé počty pipnuti něco konkrétního znamenají. Jenže deska nevydá ani "prd" sprominutim. Aspoň kdybych věděl co přesně je v "háji". I klávesnice neproblikne.