Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 product key

Ahoj poradno,
Začnu asi tím, že se mi nechce zrovna dvakrát utrácet 2000,- za OS.
Chci se tedy zeptat, kde sehnat levněji, ale spolehlivě, windows 10 product key?
Ale nerad bych někoho obdařil např. 500,- jen tak. Prosím o důvěryhodné weby.
Díky za pomoc.

Já jsem to vyřešil tak, že jsem na vraku vyřazeného starého PC našel key na Windows 7, nainstaloval a upgradoval na W10, čímž jsem získal funkční klíč pro W10. Bohužel tato možnost skončila 31. prosince loňského roku.