Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký koupit server?

Dobrý den, s kamarádem bychom chtěli provozovat server na jednu online hru, jedná se o browserovou hru do které by se mělo možnost registrovat alespoň 5000 lidí a zároveň aby server nevypadal, limit je 1000000 Kč děkuji za odpovědi.

Hodne vyvojaru preferuje herni servery spis pronajimat jak je kupovat ;-)
* Nevim jak v CR, zde zakladni (i7/SoftRaid 2x480Go SSD)jde kuprikladu od OVH od nakych 70Euro/m. U pronajmu se nemusis starat ani o HW support tak o serverové licence.

Kdyz ma jeden 'Million' Kc na server, tak mu zbyde par tisicovek na personal co mu to obslouzi :-p
* Jsem nazoru, ze opravdovy vyvojar hry vi, na cem mu behem vyvoje hra jela a ma nejakou predstavu jaky HW podkla, licence bude potrebovat, rychlost pripojeni a neptal by se na poradna.net (tim nic proti)