Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 nechce nabootovat

Dobry den, dneska mi pc hodil bsod, chvili normalne fungoval, ale pak k veceru po znovu-zapnuti uz nechtel nabootovat. Pocitac se zapne, a jakmile by se mel bootovat win, tak mi zacne hdd skrabat a restartuje se pc. Zkousel jsem pouzit repair disk pro win, ale kdyz z nej bootuju, tak mi to nechce dat na vyber muj os (win7), nejde mi ani nacist bod obnoveni. Co mam udelat, aby se mi znovu nacetli win?
Mam win7 ultimate, hdd seagate 1tb, cpu amd fx8300, graf. radeon 380.
Dekuji

Je to interni disk a ja jsem laik s pocitaci. Potrebuju k tomu nejake specialni kabely? Slo by popripade nainstalovat novy disk a pote stale s pripojenym chybnym diskem to nejak zkontrolovat?
A jeste jedna otazka, zkousel jsem si nahrat Seatools na usb, ale nikdy se mi nechtelo nabootovat z tohoto usb, mohli byste mi poradit jak na to?
Dekuji

Dekuji. Seatools uz se mi podarilo rozchodit, musel jsem prepsat koncovku souboru aby mi to spravne na udb zapsalo. Provedl jsem test a long test to neproslo. Pujde i pres spatne cteni disku se podivat na data ulozene na disku? To nejdulezitejsi jsem zalohoval, ale radsi bych si prenesl jeste nejaky jiny veci, abych toho pote nelitoval. Popripade, slo by reinstallovat windows a podivat se na soubory, ikdyz se disk formatuje?