Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade

Co bych měl upgradovat?

PC setava:
AMD Vishera FX-8350
Sapphire Radeon RX 470, 4GB GDDR5
Kingston HyperX Fury Red 8GB DDR3 1866
MSI 970 GAMING
Thermaltake Smart SE 530W

Hry jsou zavisla na graficke karte, graficke karty jsou v krizi a zadne nejsou a nebudou, naplanuj upgrade nejdriv na leto.

Photoshop je spis o procesoru, ale v tvem pripade musis vymenit minimalne desku + procesor + pameti.

Take bych v pripade vetsi obmeny PC vymenil i zdroj, ten tvuj je pomerne dost nekvalitni a pro nove komponenty by to bylo riziko.

Procesor bud minimalne RyZen R5 nebo Coffee Lake i5-8xxx, pocitej ale s pomerne drahyma pametma DDR4.

Já stejně plánuju koupi až na léto, kdy budu mít trochu víc peněz. nejlepší by bylo kdybych se vlezl do 30 000 Kč a mohl na tom hrát AAA hry nad 60fps. A jinak podle vás je lepší ryzen nebo coffee lake v poměru cena výkon?

Tak nema cenu to ted resit, bude RyZen 2000 nekdy v breznu asi v cene do 30K by mohl byt nejlepsi, ale uvidime az prijde.

No a s tema grafikama vubec nema cenu delat plany, muzou byt uz v lete ale taky nemusi. Bud rad za grafiku, kterou mas, nekteri lide jsou na tom jeste hur, jestli budou grafiky do leta se nevi, doufejme.

Ne, nevyplatilo.

Sapphire Radeon RX 470, 4GB GDDR5 je dobra grafika a novou lepsi dnes sezenes jen v hotovych sestavach Alzy znacne predrazenych a casto s jinyma spatnyma komponentama.

Pro tebe je nejlepsi upgrade stavajiciho PC s tim, ze grafiku nechas. Neprinese ti to vyssi vykon ve hrach, ale s tim nic nadelat nedokazes, kdyz zadne lepsi grafiky na trhu nejsou.