Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nic nepřehrává

na celém PC od včerejška nepřehraji žádné video ani audio žádný program to nebere dnes jsem zkusil videa na youtube,facebook a ani tam nic nepřehraju co se to děje????
mám w10
když si zapnu jako vždy Windows media player nákou mp3 píše mi to prehravač pravděpodobně nepodpruje tento typ souboru
když dám video na programu fimy tvseriály píše to tato položka je v nepodporavatelném formatu
na youtube to za píše došlo k chybě zkuste podzěji

nic jsem neinstaloval ani neměnil najednou to tohle začlo dělat

nic takového se neděje když zapnu nákou skladbu tak to jen otevře okno že to přehrát nejde,když dám aktualizace tak to napíše že už je to na nejnovější verzi
no já to chci vyřešit ne stahovat nákej program přece nákej důvod že mi přestali jít tyhle programy a že ani na youtube mi to žádnou instalaci nehází prostě nic nejde to a žádný řešení to nenabízí

ne oni prostě nefungujou všechny věci od microsoftu na audio a video
jiný programy i třeba prohlížeč chrome v pohodě přehraju všechno
zkrátka se s tim nic dělat nedá zkoušel jsem stránky jak odstranit ten 0xc00d36b4 ale prostě nic nefunguje