Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace ovladačů

Dobrý den, měl bych dotaz, proběhli mi aktualizace ovladačů integrované grafické karty a kvůli tomu mi přestala jít vložená grafická karta. Dali by se nějak vymazat ty aktualizace ovladače? Mám Windows10.

Monitor mas zapojen do jakého vystupu na PC, nebo jde o NTB ?
* U NTB ty pojede 'ta druha' az je potreba, kde 'PRIMARY" v okruhu je 'IGP", U PC staci monitor zapojit do grafické karty, né zakladni desky, takle po spusteni PC bude pouzit ovladac pro GPU a je zcela jedno jestli mas nainstalovany ovladac pro IGP.
.

Před aktualizací u GPU psali že fungují správně po aktulizaci mi to píše že v ní nejsou žadné ovladače, ale když dám aktualizovat ovladače hlásí mi to, že jsou nainstalované nejnovější. Měl jsem tenhle problem už od včera, večer jsem dal obnovu systému ke staršímu datu a vše bylo v pohodě, ale dnes se udělali aktualizace a je tu zas ten stejný problem.
V BIOSe se nevyznám tak jsem tam radši nehrabal.