Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Default boot device missing or boot failed

Dobrý den, začalo se mi to dít dneska při zapínání na mě vyskočí checking média a pak Epi Network 0 for IP v4 (50-7B-9D-C9-6F-89) pak zmáčknu Enter a vyskočí to stejné s ipv6 pak mi to napíše default boot device missing or boot failed insert recovery média and hit any key, then select boot manager to choose new boot device or boot recovery média. Co mám dělat jde to nějak opravit nebo to mám reklamovat?

Mal som na mysli boot order v biose. Pripadne aj sekciu o SATA zariadeniach ale to vyrobca mohol z biosu vyhodit. Ty vidis co v tom biose mas a ci tam ten disk je viditelny alebo nie. Mozes aj nabootovat nejaky live linux a zistit ci je disk aspon vidiet. Ked je vadny tak sa musi vymenit za novy a nainstalit nanovo Windows.