Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Shazování serverů.

Dobrý den, na YouTube sem našel způsob jak svazovat owerwatch servery zatím sem jich shodil 10, můžu za to dostat ban?
Lock, svoje psychické problémy řeš jinde. (karel)

zatím sem jich shodil 10

Ona už ty škody třeba Policie sečte dohromady a jak to půjde nad 5000 Kč,jde o trestný čin.Stačí,když nějaký správce serveru podá trestní oznámení na neznámého pachatele a už se tím musí zabývat.A jelikož mají i Tvoji IP adresu,tak asi dlouho neznámý nebude.

být to já, zlámu ťa jak lísku). Jsi bezectné hovado.

- Jo jo, z 99% pripadu, to ale odnese vetsinou jen nic netusici klavesnice.
- Mam rad tu tvou lehce korenenou povahu co se sem tam obevi na slunci. Prudické, provokatérské deti, jelikoz se za monitorem citi v bezpeci, co se vyskytuji v kazdé online hre, se jiz nekolikrat stalo, ze si je nekdo chytl v 'civilu'..
- Po "Kindr Skinech" a "Kinder Vajicku" tu mame "Kinder Hackery". (diky bohu velka slova, ale vetsina z nich hakuji jen pomoci ipconfig, ping a color v CMD nebo priblblych FUCK tutorialu na YouTube, ktery si to hlida a pochybuju ze by se na YT nejaky funkcni postup obevil, ty co jsou k mani jsou na nejaké bezpecnostni chybe, ktera je uz nekolik let odstranena )
* K clanku, zadny server urcite nezhodil a navic to neresi jen majitel serveru. Nam napadli servery kdyz jsem jsem jeste v té urcité spolecnosti nepracoval, ale resila to pojistovna a bezpecnostni spolecnost ktera se o nase servery stara (sami uvedli, ze z 99% utocnika nebo dite najdou, vse zasebou nechava stopy, od proxy/VNP serveru az po .. (i pouhy pokus se resi, nemusi jit vylozene o shozeni serveru), jelikoz to stoji penize a nekdo to zaplatit musi. Az pak to jde k civilnimu soudu. (takle ze k tomu diteti neprijede Policie Ceské republiky dnes, neznamena, ze to nikdo neresi, muze to trvat i mesice, nejdrive bude sledovan, jestli nepacha jinou trestnou cinost, komplicové .. bohuzel to pak penalne schytavaji rodice proto "zlámat ťa jak lísku" je zcela namiste ..

Přesně tak. Rodiče mnohdy netuší, co děti ve virtuálním světě páchají za zvěrstva. Pak se nestačí divit, když jim přijde účet za servisní služby (tam či onde). Děcka to berou jako hru, ale neuvědomují si, že se jedná o tresný čin. Zhovadilost doby - "co můžu udělat, udělám".