Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype - nejde

Zdravim,

Už 3. den mně nejde skype, zapnu ho, dám si stav na Online, a nic, kolečko se točí a nepřihlásím se, má někdo stejnej problem nebo tip jak to opravit?

W10 , Skype stáhlej z ofic. stránek skypu (nemám ten zabudovanej ve W10).

Microsoftu nejde mnoho vecí, zas faily za failom,... trebars pre Win8.1 windows update núti update na skype 7.3 ak máš nainštalovaný skype 8 (to je update nebo downdate?)
Skype nefunguje (spustenie / prihlásenie).
Ďalej po inštalácii jednej aktualizácii KB2769165 ti to poškodí súbor \SystemRoot\WinSxS\amd64_prncacla.inf_31bf3856ad364e35_6.3.9600.17415_none_95dd5540d57f8c01\Amd64\CNBJ2530.DPB (I sfc to pak najde)..
Ďalej "Kachličky" když vo windowse 8.1 otvoríš a otvoríš v nich nastavenie (cez charm bar) tak ti to zavrie appku...
Outlook (nekteré verze) zas nesynchronizuje maily po aktualizacích...

pre kozakla vopred, nie je to problém u mňa ale globálny teda u MS....