Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3.5g HSDPA Wireless modem

Mám mobilní 3.5g HSDPA Wireless modem, který se nedá připojit k internetu.
Po vybrání správného providera, podle vložené datové karty, zůstává tlačítko "Connect" stále neaktivní. Co s tím mohu udělat?

Děkuji předem za odpověď.
MB

velmi dôležitá vec je vypnutie ochrany SIM karty PIN-om,pokial sa z modemu doinštaloval ovládací program z internej pamäte,pozri,či sa do nastavení náhodou nezadalo nejaké prednastavené default meno a heslo užívatela,ktoré treba buď vymazať,alebo tam zadať údaje od operátora....