Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výměna baterie do notebooku

Zdravím mám takový problém nefunguje mi u notebooku baterie je trochu nafouklá a tak jsem ji raději vyndal a notebook mám instantně připojený přes kabel akorát bych chtěl baterku novou objednat bohužel nemůžu najít uplně stejný typ a nejsem si jistý jaká jiný by byla vhodná, název notebooku je ASUS X555LN a baterii jsem tam měl LI-POlymer C21N1347 rating +7,5v 37Wh našel jsem na internetu tuto https://www.stolnipocitace.cz/akumulatory-a-baterie/190850-baterie-t6-power-asus-x555la-x555lb-x554la-f554la-f555la-k555la-5000mah-38wh-2cell-li-pol.html?gclid=EAIaIQobChMI8JO3p5mM2QIVhgrTCh1aAAXaEAQYBSABEgIxnPD_BwE akorát se ale trochu od te mé staré liší a nevím jestli je vhodná do mého notebooku můžete mi prosím poradit ?...a nebo kdyžtak jak a podle čeho vubec baterii vybírat.

no nevědel jsem jak se ani jmenuje můj notebook ze zadu na notesu je napsaný model X555L ale zkoušel jsme to jeste přes přikazový řádek vložil jsem do něj toto wmic csproduct get name a vylezlo že mám X555LN kterej je v kompatibilitě s tou baterkou na internetu tak nevim no, jinak se ta baterka moc neliší napětí má 7,6 v já měl u původní 7,5 a kapacitu má 38 w já měl 37w tak nevím jestli to nějak vadí.