Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI / HDMI mini

Dobrý den,

propojím grafickou kartu GeForce GTX 750 Ti s monitorem HP 24w (1CA86AA) pomocí kabelu: PremiumCord HDMI A - HDMI micro D, 1,8m?
Zda ne, můžete mi prosím napsat jakým kabelem ano? DVI ani VGA nechci.

Prosím, tato vypadá na "dětinský" dotaz - provokace. Kabel na propojení karta-monitor je dán konektory, které jsou na obou zařízeních k dispozici:
DVI - DVI
HDMI - HDMI
DVI - HDMI
HDMI - DVI
Kabely existují na všechny možné kombinace. Pokud jde o kvalitu obrazu, jsou všechna spojení rovnocenná (jen HDMI-HDMI má funkci navíc: umí přenášet i audio).