Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uchováva windows aktivity?

Ahoj. Uchováva Windows 8.1 v pamäti miniatúry obrázkov/videí/webstránok alebo iných procesov, ako sťahovanie skrz internetu, prehliadanie webstránok a pod.?
Vopred ďakujem za odpoveď.

loading...

Skus v nastaveniach SW; PrivaZer, ako starý, dobrý, pokročilý užívateľ, zaklikať cugrunt všetky štvorčeky. Máš to vymazané na betón všetko, aj z Windows aj z prehliadača.

PrivaZer si stiahni - tuším je dostať "pod pultom" free, portable verzia, neinštaluje sa.

Dotaz má docela široký záběr, a technicky každé stahování někde se musí uložit, ať do ~/Downloads, , %TEMP% nebo do ramky. Spíš by to chělo upřesnit co hledáš (a na jakém PC u koho) nebo zde chceš něceho docilit

Všetkým ďakujem za odpovede. Týka sa obrázkov a videí, či aj pri zaheslovanom winrare, v ktorom sa tieto obrázky a videá nachádzajú, či je ich možné vystopovať v "nedávnej aktivite"/v s súbore, kde sa uchovávajú miniatúry.
Aj po vymazaní z PC tých obrázkov/videí tam tieto miniatúry ostávajú alebo sa ich stopa zmaže natrvalo? Detto či CCleaner ich môže automaticky odstrániť?