Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neodstranitelná složka

Na disk jsem instaloval hru a během ni jsem si všiml že ji instaluju jinam než chci. Instalace ale nešla ukončit běžnou cestou takže jsem musel použít "ctrl+alt+del" a instalaci ukončit touto cestou. Jenže na disku mi zůstala složka té hry. Je prázdná, nic nezabírá, nic v ni není, ale je tam. Složku nejde nijak odstranit, přejmenovat, přesunout, nic. Když se ji chci zbavit nepíše: "
"Položka nebyla nalezena. Tuto položku nebylo možné vyhledat. Položka již není umístěna v (umístění kde je). Ověřte umístění položky a akci opakujte" Zmáčknutí "opakovat" samože nic neudělá. Složky se nedá odstranit a nikde jinde není. Jenže tam prostě je a podělany wokna mi hlásí že není. Děkuji za rady jak se ji zbavit

Nuda: Děkuji za pochvalu, ale nejsem zas taková lama, asi jsi ještě neviděl lidi co opravdu neumí s PC a bohužel jich najdeš nemálo i mino nejrozsáhlejší komunitu v CZ což jsou důchodci. Zkusil jsem téměř vše zde porazeno ještě před zadáním mého dotazu. Pomohl až unlocker. I když se ze ze začátku tvářil že složku stejně jako wokna nevidí, narozdíl od nich napsal že stejně může pomoci a kromě např. přejmenování nabídl i vymodlené smazání a šup, hnusná zavazející složka do vteřinky pryč. I když se jedná o malinkatý prográmek doufal jsem že žádný nebude třeba instalovat a se smazáním si poradí os snů WOKNA10, takže beru zpět, jsem lama :-?. Jinak díky za radu stažení, instal. i vykonání akce přes unlocker zabral 2 min, wokna by mě složky nezbavila nikdy