Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MSI GTX 770 Lightning Overview 2GB GPU flash BIOSU nejde záloha/uložit

Pro okračování pošty pro XoXoChanel protože tam je to o ničem něco psát.]:)

V GPU z nejde zálohovat BIOS vyskočí pouze černá tabulka kam nejde nic napsattj nedá se zálohovat,to samí v NVIDIA NVFlash viz screen.

Napsal jsem tam nvflash a dal enter pak vyskočila zase vedle ta prázdná tabulka kde nic nenapíšu viz obr,předpokládám to psát všechno ve 32,ono je to ale stejný u obou ta reakce i u 64...

[81237-flash-jpg]

Vyborne.
- Ted musis jen upresnit ten prikaz, samotny NvFlash spustits jen NVF, aby mohl "VBIOS" ulozit, musis ten prikaz upresnit, dejme tomu, ze chces ulozit VBIOS tvé GTX@770, tak (za nvflash) zadas prikaz ( --prikaz):

 nvflash --save sambilionk.rom

* Jen si nejsem jsiti, jesltli pred souborem nesmi byt cesta, typu c:\sambilionk.rom

- Pro FLASH :

nvflash -f -5 -6 jméno_novéhoBIOSU.rom

*:!: POZOR : novy_bios.ROM musi byt ve stejné slozce jako vnflash.
a podobne ..

[INFO ]
- :i: Nekdy je zapotreby upresnit INDEX (misto kde je karta ulozena) kuprikladu INDEX 1, dulezité predevsim u FLASH kde je osazeno vice "PCIexpress".

[JAK ZJISTIM KTEREMU INDEX ODPOVIDA MA GPU ?]
- Prikazem

nvflash --list
V list k tvé karte bude pridelen nejaky INDEX a nasledovne  pro flash :
nvflash --index=x tvuj_bios.rom

Backup|Flash|Force-Flash :

nvflash -b backup.rom (Backup your BIOS)
nvflash -5 -6 tvuj_bios.rom (Normal BIOS Flash)
nvflash -4 -5 -6 tvuj_bios.rom (Forced BIOS Flash)

[TiP] ~ Pro vypnuti|UNLOCK protekce NVIDIA k moznosti nastaveni napajeni :

Vypnout :
nvflash  --protectoff
Zapnout:
nvflash  --protectOn

jj zkusím,jako když to porovnám s tím videem cos postoval tak to je klik klik a je to + něco vypsat jenže tady se to drbe .....

v nouzáku nešel spustit GPU Z navíc mě to nějak pak rozdrbalo systém že až teď jsem to zprovoznil zase,kašlu na to kdyby to šlo normálně tak ho flashnu jenže tohle dlabu,podtaktuju tu GPU jak jsem psal a uvidím,ale i tak díky za rady.:-)

Ps: ještě možnost hodit tu GPU pa do druhýho kompu s tím AMD Athlon x2 6400+ a zkusit to tam co to udělá v GPU Z ....