Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z Ram - neviem použiť na pc

Takže mám dosku Z87-K a pred časom mi ukradli chladiče z mojich Ram 4 Kingston KIT ddr3 a odvtedy fungujú bez chladičov. Dnes mali v pc obchode akciu na ddr2 2GB ram 5 kusov za 5 euro, neodolal som a kúpil som ich ale zistil som že sa nedajú vložiť do prázdných slotov v doske Z87-K. Prierez medzi ram ddr3 je asi o 1 cm ďalej než prierez v ram ddr2. Existuje nejaký menič? Dá sa nejako použiť ddr2 v doske Z87-K.

Dnes mali v pc obchode akciu na ddr2 2GB ram 5 kusov za 5 euro

Neodolal jsi,ale napřed ses měl snad podívat na popis desky,jaké RAM podporuje.Takhle se komponenty nekupují.
A jak jsi tam chtěl přidat dalších 5 pamětí,když už 4 máš a fungují?Zkus je prodat v bazaru po 2 euro a máš 100% zisk.