Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assasin creed origin

Mam otazku nevedel by mi niekto poradiť hra my ide bez problemov na ultra grafike ale v geforce experiencies my ukazuje že nesplnam minimalne požiadavky čož je blbosť lebo mam jeden s najlepšich hernych pc ake boli vyrobene pri inych hrach nemam problem a všetky mam optimalizovane cez geforce experiencies dakujem za radu
Změna kategorie, původně: PC sestavy
se sestavou poradit nepotřebujete (Kurt)

Pc mam ram 16gb graficka karta nvidia geforce gtx 1060 6gb procesor AMD FX-8350 @ 4.0 GHz 8 jadrovy ide my len oto že my to robi iba pri tejto jednej hre ostane mam normalne optimalizovane jasne že možem kašlat nato len ma zaujmalo prečo my prave tuto hru geforce experiencies neberie

Muzu te ujistit, ze opravdu nemas nejlepsi superpocitac, co byl kdy vyroben, kazdopadne gf experience je jen pro lamy, ktery si neumeji nastavit graficke nastaveni v menu hry sami. Normalni uzivatel tuto "fičurinu" nepotrebuje a nastavi si hru sam. Takze byt tebou, kaslu na to, prip. to rovnou odinstaluj.
Ovladace muzes stahovat cas od casu rucne, ze stranek vyrobce tve gpu tj. nvidia.