Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou Pc židli do 8000Kč strop,ale čím míň tím líp.

Zdravím nějaký tipy na židly k Pc ? Podle šeho se orientovat jsou jich mraky,nevím jestli vydrží plastovej kříž stejně jako kovovej tak jestli koukat i na to,zatím co sem koukal podle vzhledu tak nějaký z těhle,ale nevím podle čeho se řídit,aby něco vydrželo taky a nerozpadli se po měsíci kolečka apod.

https://www.czc.cz/cougar-armor/203594/produkt

https://www.czc.cz/cougar-armor-s/225893/produkt

https://www.czc.cz/dxracer-formula-oh-fh00-no-cerna-oranzova/227218/produkt

Taky mám dxracer, asi půl roku, kozenou (kozenkovou?) s kovovym rámem a nemůžu si ji vynachválit.
Jen si dej pozor treba na radu racing, abys na ní nemel moc široká zada, mají dost úzké zadni části.
U rady formula nemam problém, 177cm a atletických 78kg.

Tak ten DX Racer vypadá jako favorit,navíc ty dvě maj plastovej kříž asi tak ty padaj při mojí váze.Ještě sem kápnul na SilentiumPC Gear SR500 to nevypadá taky špatně dobrá cena kovovej kříž a má ty polštářky (to nevím jestli to k něčemu je teda.)

Ahoj, problém se židlí jsem řešil strašně dlouho, skoro půl roku protože mě furt boleli záda. Koukal jsem na profi ergonomický židle kolem 20k, ale momentálně to pro mě bylo moc. DXracer se mi líbil, ale moc negativních videií jsem na to viděl a nelíbí se mi ergonomie zad. Hodně lidí mi doporučovalo tuto židli z Ikei, kterou teď i mám a jsem s ní docela spokojený. Jestli máš Ikeu blízku určitě stojí za zkoušku si jí vyzkoušet. Ale jestli nebude vyhovovat ani ta. Tak DXracer.

ODKAZ NA IKEU

Jo jenže rozdíl DXRacer 7 a 10 už je ty 3000.:-)

Otázka v čem je rozdíl mezi levnou za 5 (plast kříž většinou odpovídající ceně) drařší za 7 a nebo nějakou za 10+ pak,koženka na jedno brďo,kůže je někde na 16 kříž kov u dražších Al a to nevím jestli zrovna výhoda pro těžší váhy,konstrukce sejná kov,dizajn podobnej,jedinej rozdíl vidím max v použitým pístu.U toho Silencium po tejdnu odešel při váze 76 Kg co psal uživatel tak to mě odradilo u DXRacer jsem negativa nenašel nějaký ex krom tomu že to někomu nesedne na záda.

Já mám 180 a taky jsem se tohohle stejného bál. Protože jsem o tom věděl tak jsem zezačátku seděl rovně jak pravítko a pořád jsem se snažil přesvědčit, že je na mě malá. Teď už na ní nesedím tak ukázkově, ale i kdybych seděl, tak mi to příjde úplně v pohodě, nebál bych se toho.

Your order overview:

Quantity Name VAT Unit price Total price
1 pcs. LEADER ORANGE [66096]
19% €349.00 €349.00
1 pcs. Gas Spring [66096]
19% €0.00 €0.00
1 pcs. LARGE [66096]
19% €0.00 €0.00
Subtotal: €349.00
Delivery costs: €19.90
Grand total: €368.90

Included VAT
19,00% VAT: €58.90

No to je třeba ta co postnul Jiříxx dokonce má za ty prachy pravou kůži na sedáku ,jenže tomu Al materiálu u židle nevěřím ten se rád láme v četně křížů (nějakou podobnou už sem viděl a prostě ten Al tam dělá bordel na tý židli) a další věc vzhled taky,mám to do obýváku tak ať to i nějak taky vypadá,jinak z Číny je všechno dneska předražený je akorát to že si to výrobce pak napálí dle libosti,otázka ceny budou ty písty hlavně dle mého.:-)

Chce to používat zdravý selský rozum a nenechat se strhnout mánií, že i paní ředitelka ZŠ ve večerních zprávách TV Hnůj seděla na DXZvracel (daňový poplatník/zřizovatel nad tou "investicí" zaplakal).
V první řadě si to chce pečlivě nastudovat ergonomii práce u PC. Pak se poradit s fyzioterapeutem. Výškově polohovatelný stůl je vyřešený? V neposlední řadě je třeba židli prakticky vyzkoušet, dále vybírat hlavně u českých VÝROBCŮ, tam je šance na lepší možnosti včetně nižší ceny bez živení předraženého překupníka.

Hlavne sa treba poradiť s vešticou Teodorou. Mám DX v podobnom farebnom prevedení, ale Boss sériu (cca o tisícku bola drahšia) a vyzerá fakt dobre. Mám ju 1,5 roka, známky opotrebenia žiadne, umelá koža sa mi pozdáva tiež, teraz v zime trochu chladnejšia na dotyk a v lete príjemná, nemusíš sa báť zaparenín :-) Konštrukcia je takmer nezničiteľná, tá moja má nosnosť 160kg a pri mojich 115kg sa piest takmer nepohne. V krabici som mal pribalené náhradné koliečko, nejaké skrutky a alternatívny plynový piest. Jedine ten vankúšik na chrbát sa mi zdá trochu divný, ale dá sa zhodiť.

Přesně tak, to jste měli udělat dříve než jste přijali euro a čínskou koženku. Dnes mohlo být lépe. Chápu, že kvůli obezitě a silné nadváze byly možnosti výběru dost omezené. Spousta lidí má od dlouhodobého sezení u PC zničená záda, tak si to přeci nebudeme přivolávat a komplikovat život nějakou pofidérní čínou.
Kancelářské křeslo CYMA za cca 8200 Kč. http://www.fhnabytekplus.cz/cz/e-shop/1488560/c19235-kancelarska-kresla-kresla-k-pocitaci/kancelarske-kreslo-cyma.html

Sú velice pekné, farebne čičurkavé, sú ergonomické, sedia v zákrutách, len im chýbajú kanárikovo žlté, ideálne pruhovené pásy v prípade búračky. Jediná drobná výtka strane vývojárov je, že nemajú po obvode švíkov lem z viacfarebných LED blikajúcich pásikov. Predsa len si namáhavé posedenie za PC mašinou zaslúži pri duševnom výkone trochu jagavej pohody.

Jako to jsem zvažoval taky jenže jak tu píšu viz jeden majitel u skřeta,sice to není směrodatný ale když se vyser... nejdůležitější věc píst u jednoho z mála prodaných kusů nic moc za ty prachy i když cz recenze od Belky je OK jenže to jsou rychlotesty.

https://www.alza.cz/silentiumpc-gear-sr500-cerna-d4615495.htm?kampan=adpla_produkty_Prislusenstvi_zidle-a-kresla_c_1o2_CB160n_1003758&gclid=CjwKCAiA5OrTBRBlEiwAXXhT6BsrrCjDfzzdskHEhQZBYZnYC7o0Rp6vvTgxbDOu5mvUsfZU78tHxBoCk50QAvD_BwE#recenze

Já jsem nákup křesla k PC řešil asi před 10 lety - nejprve jsem hledal na internetu, nic se mi nelíbilo, tak jsem zašel do nejbližšího obchodu s nábytkem, a tam si vybral křeslo asi za pět a půl tácu, které jsem vůbec na internetu nenašel. Má tyhle důležité vlastnosti:
- nosnost 130 kg (nedoporučuju nižší)
- potah z mikrovlákna (řekl bych, že žádný lepším povrchem jsem se ještě nesetkal - v zimě hřeje, v létě chladí, nelepí se na holá záda, nekloužu po něm, ...).
Slouží mi dodnes, po 10 letech stále jako nové.

Nj před 10 lety nebyl asi ani takovejhle výběr jako dneska,jako zajít do obchodu a vzít podle toho co se líbí no nevím to člověk nepozná kvalitu provedení,kouknul jsem i do obchodů a tam to je zaplavený noname do 3000 a to riskovat nebudu navíc vesměs všechno levný plastový kříže což je nanic.

No jasný jenže to je ten problém poznat to kterej vydrží a kterej ne,dávaj je k těm levnějším většinou kolem 5 ,ale na druhou stranu sem viděl i ruplej Al ty sou zas u těch drahejch ta střední třífa by měl bejt obyč železo co píšou a to se dá v nejhorším pak i opravit / svařit .:-)

Mně se nikdy nestalo, že by kříž (myslíš tu "pětinohu" dole?) praskl. Většinou se cosi vyviklá, teď právě u mě spojení pístu s křížem.

Kupovali jsem si docela drahá křesla někdy před 15-20(?) lety, moje je dávno pryč, a po něm odešly další dvě, manželčino právě končí (přestal fungovat píst, musel jsem ho aretovat objímkou), tak hledáme něco, co by následně pasovalo i mně. U manželky váha není problém, já mám dlouhodobě 5-10 přes metrák, i když loni jsem se dostal na 102 a tady se dlouhé měsíce držím. Výška skoro 190.

Takže jestli máš SilentiumPC v plánu tak bych si to asi rozmyslel,jak jsem psal vejš u skřeta někomu odešel vyvyklal se po tejdnu píst a co jsem přelouskával komenty na YT z Polštiny tak žádná sláva a ne ojedinělí seklej rozvyklanej mechanizmus,šití žádná sláva atd,taky píšou tomu recenzentovi kolik za to dostal od nich.:-D On za to ale třeba nemůže prostě posílaj výběrový kusy na recenze viz i Belka ho nehodnotí špatně od pohledu teda a do obchodů všechno možný,tolik lidí to zas nekupuje někdo i spokojenej jenže to pak je o tom na jakej kus kápneš a jestli vydrží.Za mě teda tuhle značku ne a tím pádem jsem zase u DX Raceru nebo tohle Německý vypadá zajímavě i když sem se chtěl držet cenou dole. https://www.czc.cz/noblechairs-epic-cerna-cervena/223842/produkt

Já mám tuhletu už asi rok a půl, dal bych jí 8/10. Prakticky to samo, co DX Racer, co se týče kvality. Známej má DX za osmičku, v obchodě jsem sedal i na za 12 tisíc, je to srovnatelné, možná je to i stejnej výrobce, jen jiný štítky :-). Ručky nejezdí doleva a doprava, jak vyšší modely DX Raceru.