Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Se seká asi po změně/vytvoření uživatele

Ahoj, když jsem se přihlásil nebo vytvořil noveho uživatele ve windows 10, tak se pc začal na několik dní sekat při jakekoliv hre ktera vyuziva grafickou kartu, dnes se mi to stalo znovu kdyz jsem se prihlasil na jineho uzivatele a taky noveho vytvoril, tak se chci zeptat cim to muze byt? Napadlo me ze windows mohl prepnout graficke drivery na ty jejich zakladni? Nevím jak to zkontrolovat tak prosim o pomoc
Jinak ty hry se sekaji tak ze driv jeli na 200-300 snimku za sekundu, a ted bud vubec nenabehnou nebo jedou na 1 az 2 snimky
Diky predem za pomoc

Jediná múúdra rada od čias geniálneho "backupper" vynálezu ozn. pod: Ghost, od Norton Symantec, znie: Obnov čistý, vyladený systém W10, zo svojej bitovej zálohy.

Ak nemáš zálohu systémového oddielu spravenú pod WinPE či Linuxom, tvoja chyba, potom bádaj, skúmaj, rieš problémy hodiny, dni, noci, týždne. Uč sa, rozjímaj, ako náš prvý robotnícky prezident, s.Klement Gottwald, ktorý v chudobe a skromnej tmavej světnici, vyštudoval po nociach popri práci náročnú politologickú VŠ typu VUML, a to všetko dosiahol iba za chabého svitu pouličnej lampy usadený pohodlne za svojim oblokom. Národ si pod jeho prezidentovaním v blahu a dostatku radostne pospevovoval, citujem: "Máme Prahu stověžatou a v ní Martu prdelatou". (Marta bola milovaná prvá dáma ČSSR).

Obecně - máš-li pocit zpomalení:
1. podívej se ve Správci úloh, jaký program vytěžuje CPU,
2. zkontroluj věci spouštěné automaticky po startu Windows, nepotřebné vyházej
3. proveď kontrolu na breberky programy AdwCleaner a MBAM v nouzovém režimu, vše, co najdou, smaž.