Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Noťák nevypíná

čaute, koupil jsem notebook Acer Extensa 5220, nainst.Win XP Home, ovládače, vše je ok, až na to ,že když dám Start - Vypnout počítač - Restartovat, tak to skočí do klasické ukončovací obrazovky s nápisem "Vypínaní..." a nic se neděje...Myší pohybovat jde, blubazmek a wifi jsou vyp....

Stáhni si Starter
starter
Tam se ti to bude dělat dobře. nemůže to být něco s odesláním něčeho někam při vypnutí? Třeba tvůrcům nějakého úžasného software, aby věděli, že ho máš? Tím bych v pátrání začal. A také tím, co nejvíc zatěžuje procesor.

Nejlepší je, když je ještě v lehočtyřkolce (lehotříkolce), nemá jak utéct a "Na Růžku" mají stolečky a proutí pod kaštanama.

slovníček:
lehočtyřkolka = kočárek
Na Růžku = místo kde je pípa
proutí = to na čem se sedí a není to debilní umělohmotné křesílko
pod kaštanama = venku

Mě se líbilo, když bylo naše mládě ležící spící, tak tam máme takový opravdu mírňoučce do kopce prostor asi 10 metrů. Odstrčil jsem přibližovadlo a ono se za chvíli vrátilo. Bylo stále v pohybu (mládě nějak poznalo když v pohybu nebylo a začlo ječet) a já zase v klidu. :-)

Ještě si vzpomínám, jak mě manželka nechtěla později pouštět s mládětem na pískoviště, jelikož jsme se tam scházeli tři kámoši ze sídliště a točili jsme karton plechovkových - že prý děláme ostudu... A přitom to bylo tak krásné. Dětičky si hrály na "bagr/buldozer" a taťkové je hlídali.

Tak mě se zase líbí, že právě na písku můžu dát řeč s maminami, co tam taky vystavují svoje skvosty. Ty se na mě nejdříve dívaly přes prsty, ale teď jsem mezi ně po odborné konzultaci týkající se dávkování Sunaru v návaznosti na mixovanou stravu dokonale zapadl, a ani jim nevadím, kdyz řeší svoje babské problémy...:-D