Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuk z jednoho mobilu do druhého přes Bluetooth

Zdravím, potřeboval bych vyřešit přenos zvuku z jednoho telefonu do druhého prostřednictvím BT.
Věc se má tak. Jeden mobil používám na motorce výhradně jako navigaci (Sygic). Je ve vodotěsném pouzdře na řídítkách. Potřeboval bych dostat zvuk z navigace tohoto telefonu do druhého, který mám v kapse a je připojený do "drátové" vysoce kvalitní HF v přilbě. Potřebuji, aby se telefon co mám v kapse choval jako BT HF.
Doufám, že jsem to popsal srozumitelně :-)
Díky za odpovědi.

Ty jsi to asi nepochopil. Nechci při vzdálení se od motorky rozepínat vodotěsný obal a odpojovat kabel. Navíc, ten kabel narušuje vodotěsnost! Máš nějaký jiný nápad? To vysoce kvalitní kabelové HF má opravdu kvalitní sluchátka a mikrofon který funguje do 150 km/h. (aerodynamický hluk) Asi jsem čekal jinou odpověď. Myslím, že otázka zněla jasně, přípojení Bluetooth. Poznámkou o kvalitním kabelovém HF jsem se chtěl vyhnout radám o nákupu BT-HF protože pokud bych chtěl dosáhnout alespoň částečně kvalit stávající kabelové HF, dal bych za to dardu.