Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska.

Zdravím, chci se zeptat, dá se ještě někde v České republice sehnat takhle zk. deska? ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0 Našel jsem jí jen v zahraničí...

Na tej deske neni nic zvlastne, mozes pouzit XY inych desiek ak ju nevies zohnat. Klasicke PC obchody su napr. alza.cz apod, ak ju nemaju tam tak neviem kde ju chces kupit.
(ako jasne ze 220W TDP nezvladne kazda doska, ale neni jedina)