Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux mx-16

Dobrý den,

používám Linux MX-16. V nabídce aktualizací se objevila i aktualizace :intel-microcode 3.20180108.1-mx15.+1 - 3.20180123 really 20171117.1+mx15.

PC má, ale procesor Athlon XP 1500, 1GB RAM. Lze aktualizaci nainstalovat? Nechci pak mít nefunkční PC.

Lze pomocí Acronic True Image 2014 provést klonování Linuxu tak jako u Windows?

Děkuji

Lze pomocí Acronic True Image 2014 provést klonování Linuxu tak jako u Windows?

Ano, toto zalezi spis na pouzivanem souborovem formatu na linuxu, urcite pujde tvuj souborovy format dohledat pres Google, jestli to Acronis umi.