Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade procesoru

Zdravím, chtěl bych upgradovat svůj procesor z Intel Core 2 DUO E8200 na Intel core 2 Quad. Jelikož mám starší desku tak mi neumožnuje moc vybírat a nechci teď kupovat novou desku atd. . Potřeboval bych poradit zda se to vyplatí a zda-li by to mělo nějaký větší vliv na výkon u her. A zda-li by šla poté koupit nějaká lepší grafika aby to hlavně bylo kompatibilní. Předem děkuji.
CPU: Intel Core 2 DUO e8200
RAM: 8GB
GPU: GT 720 1GB
ZDROJ: 500W Xilence
MB: Asus P5K

vzhladom na to,že doska má už dnes pomerne zastaralý čipset,na najnovších grafikách bude limitujúcim faktorom aj priepustnosť starých revízí pci express zberníc,takže aj tam môže za určitých okolností vzniknúť nejaká výkonnostná penalizácia,môže a nemusí,aj napriek výmene procesora a grafickej karty....