Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzlé PC ?

Zdravíčko,

Dnes jsem jako obvykle přišel domů z práce a chtěl jsem si zapnout pc, vše naběhlo v pořádku, bez problémů jako vždy, chtěl jsem si otevřít hned Google Chrome a nic kurzorem muzu hýbat sem a tam ale pokud na něco kliknu reakce žádná a klávesnice bez reakce normálně svítí ale vůbec nic v BIOSu normálně funguje.
Tak vážně netuším v čem by mohl být problém vše funguje pokud to dám do nouzového režimu ale jak mile to zapnu normálně tak třeba řekněme 5 vteřin můžu cokoliv otevřít a naběhne mi to a pak to prostě zamrzne a nic a kurzorem mužů klikat na cokoliv ale bez reakce.
Opravdu netuším kde by mohla být závada, jinak nemám aktivovaný Windows takže to furt otravuje s tím že ta verze není geniue nebo tak něco.
Napadlo mě přeinstalovat Windows pokud nikdo nepřijde s nějakým řešením ale to je asi taková poslední možnost.
Všem moc děkuji za jakékoliv nápady.

No mě je právě divné že mi to funguje už asi přes rok a nebyl zatím žádný problém. Až teď.

Edit: takhle byla legální měl jsem Windows koupený normálně na ntb ten odešel a kód jsem dal na PC ale to už je sakra dlouho a někdy dva roky zpět mi to začalo psát že ta kopie není geniue nebo tam něco. A ten kód už to nechce vzít.

No tak je to NELEGÁLNY Windows. Na NB si mal OEM licenciu, tá sa nedá PRENÁŠAŤ, je viazaná na HW.
Tak sa nečuduj, e ti to NEZOBERIE, lebo to tam nepatrí.
Buď budeš postupovať legálne a KÚPIŠ si klúč, alebo nelegálne, ale to tu nepatrí.
A v podstate - ani tvoj problém sem nepatrí, pretože momentálne si mal nelegálny software (OS).